Flerbrukshallen

Desember 2019


Forrige   Neste

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
25
08:00-15:30
Skolen

16:00-23:00
Trh kommune
26
08:00-15:30
Skolen

16:00-17:00
Trh kommune

17:00-19:00
Flatås Håndball

19:00-22:00
Trh kommune

22:00-23:00
Vegakammeratene
27
08:00-15:30
Skolen

16:00-17:00
Trh kommune

17:00-22:00
Nixies

22:00-23:00
Flatås Badminton
28
08:00-15:30
Skolen

16:00-17:00
Trh kommune

17:00-18:00
Flatås Håndball

18:00-19:00
Flatås Allidrett

19:00-20:00
Flatås Håndball

20:00-22:00
Trh kommune

22:00-23:00
TK Ekstra
29
08:00-15:30
Skolen

15:30-23:00
Flatås Julecup
30
08:00-23:00
Flatås Julecup
1
08:00-23:00
Flatås Julecup
2
08:00-15:30
Skolen

16:00-23:00
Trh kommune
3
08:00-15:30
Skolen

16:00-17:00
Trh kommune

17:00-19:00
Flatås Håndball

19:00-22:00
Trh kommune

22:00-23:00
Vegakammeratene
4
08:00-15:30
Skolen

16:00-17:00
Trh kommune

17:00-22:00
Nixies

22:00-23:00
Flatås Badminton
5
08:00-15:30
Skolen

16:00-17:00
Trh kommune

17:00-18:00
Flatås Håndball

18:00-19:00
Flatås Allidrett

19:00-20:00
Flatås Håndball

20:00-22:00
Trh kommune

22:00-23:00
TK Ekstra
6
08:00-15:30
Skolen

15:30-23:00
Flatås Julecup
7
08:00-23:00
Flatås Julecup
8
08:00-23:00
Flatås Julecup
9
08:00-15:30
Skolen

16:00-23:00
Trh kommune
10
08:00-15:30
Skolen

16:00-17:00
Trh kommune

17:00-19:00
Flatås Håndball

19:00-22:00
Trh kommune

22:00-23:00
Vegakammeratene
11
08:00-15:30
Skolen

16:00-17:00
Trh kommune

17:00-22:00
Nixies

22:00-23:00
Flatås Badminton
12
08:00-15:30
Skolen

16:00-17:00
Trh kommune

17:00-18:00
Flatås Håndball

18:00-19:00
Flatås Allidrett

19:00-20:00
Flatås Håndball

20:00-22:00
Trh kommune

22:00-23:00
TK Ekstra
13
08:00-15:30
Skolen

15:30-23:00
Flatås Julecup
14
08:00-23:00
Flatås Julecup
15
08:00-23:00
Flatås Julecup
16
08:00-15:30
Skolen

16:00-23:00
Trh kommune
17
08:00-15:30
Skolen

16:00-17:00
Trh kommune

17:00-19:00
Flatås Håndball

19:00-22:00
Trh kommune

22:00-23:00
Vegakammeratene
18
08:00-15:30
Skolen

16:00-17:00
Trh kommune

22:00-23:00
Flatås Badminton
19
08:00-15:30
Skolen

16:00-17:00
Trh kommune

17:00-18:00
Flatås Håndball

18:00-19:00
Flatås Allidrett

19:00-20:00
Flatås Håndball

20:00-22:00
Trh kommune

22:00-23:00
TK Ekstra
20
08:00-15:30
Skolen

16:00-18:00
Trh kommune

18:00-22:00
TK Ekstra
21
08:00-16:00
Byåsen Elite

10:00-14:00
Trh kommune
22
09:00-16:30
Trh kommune

15:30-17:00
TK Ekstra
23
24
25
26
27
18:00-20:00
Byåsen Elite
28
11:00-13:00
Byåsen Elite
29
09:00-15:00
Byåsen Elite
30
09:00-15:00
Byåsen Elite
31
1
16:00-22:00
Byåsen Elite
2
08:00-15:30
Skolen

16:00-17:00
Trh kommune

17:00-18:00
Flatås Håndball

18:00-19:00
Flatås Allidrett

19:00-20:00
Flatås Håndball

20:00-22:00
Trh kommune

22:00-23:00
TK Ekstra
3
08:00-15:30
Skolen

16:00-18:00
Trh kommune

18:00-22:00
TK Ekstra
4
10:00-14:00
Trh kommune

14:00-15:30
FF G19
5
09:00-16:30
Trh kommune

15:30-17:00
TK Ekstra

17:00-22:00
Nixies

Trh kommune – 25. november 2019

Tid: 15:00 – 22:00

Skolen – 25. november 2019

Tid: 07:00 – 14:30

Vegakammeratene – 26. november 2019

Tid: 21:00 – 22:00

Trh kommune – 26. november 2019

Tid: 18:00 – 21:00

Flatås Håndball – 26. november 2019

Tid: 16:00 – 18:00

Trh kommune – 26. november 2019

Tid: 15:00 – 16:00

Skolen – 26. november 2019

Tid: 07:00 – 14:30

Flatås Badminton – 27. november 2019

Tid: 21:00 – 22:00

Nixies – 27. november 2019

Tid: 16:00 – 21:00

Trh kommune – 27. november 2019

Tid: 15:00 – 16:00

Skolen – 27. november 2019

Tid: 07:00 – 14:30

TK Ekstra – 28. november 2019

Tid: 21:00 – 22:00

Trh kommune – 28. november 2019

Tid: 19:00 – 21:00

Flatås Håndball – 28. november 2019

Tid: 18:00 – 19:00

Flatås Allidrett – 28. november 2019

Tid: 17:00 – 18:00

Flatås Håndball – 28. november 2019

Tid: 16:00 – 17:00

Trh kommune – 28. november 2019

Tid: 15:00 – 16:00

Skolen – 28. november 2019

Tid: 07:00 – 14:30

Flatås Julecup – 29. november 2019

Tid: 14:30 – 22:00

Skolen – 29. november 2019

Tid: 07:00 – 14:30

Flatås Julecup – 30. november 2019

Tid: 07:00 – 22:00

Flatås Julecup – 01. desember 2019

Tid: 07:00 – 22:00

Trh kommune – 02. desember 2019

Tid: 15:00 – 22:00

Skolen – 02. desember 2019

Tid: 07:00 – 14:30

Vegakammeratene – 03. desember 2019

Tid: 21:00 – 22:00

Trh kommune – 03. desember 2019

Tid: 18:00 – 21:00

Flatås Håndball – 03. desember 2019

Tid: 16:00 – 18:00

Trh kommune – 03. desember 2019

Tid: 15:00 – 16:00

Skolen – 03. desember 2019

Tid: 07:00 – 14:30

Flatås Badminton – 04. desember 2019

Tid: 21:00 – 22:00

Nixies – 04. desember 2019

Tid: 16:00 – 21:00

Trh kommune – 04. desember 2019

Tid: 15:00 – 16:00

Skolen – 04. desember 2019

Tid: 07:00 – 14:30

TK Ekstra – 05. desember 2019

Tid: 21:00 – 22:00

Trh kommune – 05. desember 2019

Tid: 19:00 – 21:00

Flatås Håndball – 05. desember 2019

Tid: 18:00 – 19:00

Flatås Allidrett – 05. desember 2019

Tid: 17:00 – 18:00

Flatås Håndball – 05. desember 2019

Tid: 16:00 – 17:00

Trh kommune – 05. desember 2019

Tid: 15:00 – 16:00

Skolen – 05. desember 2019

Tid: 07:00 – 14:30

Flatås Julecup – 06. desember 2019

Tid: 14:30 – 22:00

Skolen – 06. desember 2019

Tid: 07:00 – 14:30

Flatås Julecup – 07. desember 2019

Tid: 07:00 – 22:00

Flatås Julecup – 08. desember 2019

Tid: 07:00 – 22:00

Trh kommune – 09. desember 2019

Tid: 15:00 – 22:00

Skolen – 09. desember 2019

Tid: 07:00 – 14:30

Vegakammeratene – 10. desember 2019

Tid: 21:00 – 22:00

Trh kommune – 10. desember 2019

Tid: 18:00 – 21:00

Flatås Håndball – 10. desember 2019

Tid: 16:00 – 18:00

Trh kommune – 10. desember 2019

Tid: 15:00 – 16:00

Skolen – 10. desember 2019

Tid: 07:00 – 14:30

Flatås Badminton – 11. desember 2019

Tid: 21:00 – 22:00

Nixies – 11. desember 2019

Tid: 16:00 – 21:00

Trh kommune – 11. desember 2019

Tid: 15:00 – 16:00

Skolen – 11. desember 2019

Tid: 07:00 – 14:30

TK Ekstra – 12. desember 2019

Tid: 21:00 – 22:00

Trh kommune – 12. desember 2019

Tid: 19:00 – 21:00

Flatås Håndball – 12. desember 2019

Tid: 18:00 – 19:00

Flatås Allidrett – 12. desember 2019

Tid: 17:00 – 18:00

Flatås Håndball – 12. desember 2019

Tid: 16:00 – 17:00

Trh kommune – 12. desember 2019

Tid: 15:00 – 16:00

Skolen – 12. desember 2019

Tid: 07:00 – 14:30

Flatås Julecup – 13. desember 2019

Tid: 14:30 – 22:00

Skolen – 13. desember 2019

Tid: 07:00 – 14:30

Flatås Julecup – 14. desember 2019

Tid: 07:00 – 22:00

Flatås Julecup – 15. desember 2019

Tid: 07:00 – 22:00

Trh kommune – 16. desember 2019

Tid: 15:00 – 22:00

Skolen – 16. desember 2019

Tid: 07:00 – 14:30

Vegakammeratene – 17. desember 2019

Tid: 21:00 – 22:00

Trh kommune – 17. desember 2019

Tid: 18:00 – 21:00

Flatås Håndball – 17. desember 2019

Tid: 16:00 – 18:00

Trh kommune – 17. desember 2019

Tid: 15:00 – 16:00

Skolen – 17. desember 2019

Tid: 07:00 – 14:30

Flatås Badminton – 18. desember 2019

Tid: 21:00 – 22:00

Trh kommune – 18. desember 2019

Tid: 15:00 – 16:00

Skolen – 18. desember 2019

Tid: 07:00 – 14:30

TK Ekstra – 19. desember 2019

Tid: 21:00 – 22:00

Trh kommune – 19. desember 2019

Tid: 19:00 – 21:00

Flatås Håndball – 19. desember 2019

Tid: 18:00 – 19:00

Flatås Allidrett – 19. desember 2019

Tid: 17:00 – 18:00

Flatås Håndball – 19. desember 2019

Tid: 16:00 – 17:00

Trh kommune – 19. desember 2019

Tid: 15:00 – 16:00

Skolen – 19. desember 2019

Tid: 07:00 – 14:30

TK Ekstra – 20. desember 2019

Tid: 17:00 – 21:00

Trh kommune – 20. desember 2019

Tid: 15:00 – 17:00

Skolen – 20. desember 2019

Tid: 07:00 – 14:30

Trh kommune – 21. desember 2019

Tid: 09:00 – 13:00

Byåsen Elite – 21. desember 2019

Tid: 07:00 – 15:00

TK Ekstra – 22. desember 2019

Tid: 14:30 – 16:00

Trh kommune – 22. desember 2019

Tid: 08:00 – 15:30

Byåsen Elite – 27. desember 2019

Tid: 17:00 – 19:00

Byåsen Elite – 28. desember 2019

Tid: 10:00 – 12:00

Byåsen Elite – 29. desember 2019

Tid: 08:00 – 14:00

Byåsen Elite – 30. desember 2019

Tid: 08:00 – 14:00

Byåsen Elite – 01. januar 2020

Tid: 15:00 – 21:00

TK Ekstra – 02. januar 2020

Tid: 21:00 – 22:00

Trh kommune – 02. januar 2020

Tid: 19:00 – 21:00

Flatås Håndball – 02. januar 2020

Tid: 18:00 – 19:00

Flatås Allidrett – 02. januar 2020

Tid: 17:00 – 18:00

Flatås Håndball – 02. januar 2020

Tid: 16:00 – 17:00

Trh kommune – 02. januar 2020

Tid: 15:00 – 16:00

Skolen – 02. januar 2020

Tid: 07:00 – 14:30

TK Ekstra – 03. januar 2020

Tid: 17:00 – 21:00

Trh kommune – 03. januar 2020

Tid: 15:00 – 17:00

Skolen – 03. januar 2020

Tid: 07:00 – 14:30

FF G19 – 04. januar 2020

Tid: 13:00 – 14:30

Trh kommune – 04. januar 2020

Tid: 09:00 – 13:00

Nixies – 05. januar 2020

Tid: 16:00 – 21:00

TK Ekstra – 05. januar 2020

Tid: 14:30 – 16:00

Trh kommune – 05. januar 2020

Tid: 08:00 – 15:30

Trh kommune – 06. januar 2020

Tid: 15:00 – 22:00

Skolen – 06. januar 2020

Tid: 07:00 – 14:30