Kalender

Februar 2019


Forrige   Neste

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
28
08:00-15:30
Skolen

16:00-23:00
Kommunal hallfordeling

18:15-20:30
Trenermøte Fotball G2007

19:00-21:00
Foreldremøte J2009
29
08:00-15:30
Skolen

16:00-17:00
Kommunal hallfordeling

17:00-22:00
Nixies

17:30-18:30
Håndballmøte J2008

19:30-21:00
Møte

20:00-21:00
Nixies møte

22:00-23:00
Vegakammeratene
30
08:00-15:30
Skolen

16:00-17:00
Kommunal hallfordeling

17:00-19:00
Flatås Håndball

17:00-21:00
Nixies, kurs

17:30-18:30
Valgkomite fotballstyret

19:00-21:30
Kommunal hallfordeling

19:00-22:00
Nixies, styremøte

21:30-22:00
Flatås Håndball

22:00-23:00
LEDIG flerbrukshall
31
08:00-15:30
Skolen

16:00-17:00
Kommunal hallfordeling

17:00-18:00
Flatås Allidrett

18:00-20:00
Flatås Håndball

18:00-20:00
Fotballstyret

19:30-22:00
Trenermøte G2011

20:00-22:00
Kommunal hallfordeling

22:00-23:00
Vegakammeratene
1
08:00-15:30
Skolen

16:00-18:00
Kommunal hallfordeling

17:00-19:00
Innebandy - Introkurs voksne

18:00-19:00
FF G19

19:00-22:00
Flatåsen Ungdomsklubb

19:00-22:00
Flatåsen Ungdomsklubb

19:00-21:00
Introkurs voksne

19:00-22:00
Ungdomsklubb
2
09:00-10:00
LEDIG flerbrukshall

09:00-10:00
LEDIG fotballhall

09:00-14:00
Minihåndball

10:00-14:00
Kommunal hallfordeling

10:00-11:00
Tiller G05 (halv hall)

11:00-12:30
Sjetne G05/06

12:30-13:30
LEDIG (halv hall)

12:30-13:30
Nasjonal G05 (halv bane)

13:30-16:00
LEDIG fotballhall

14:00-22:00
Bare oppatt

14:00-22:00
LEDIG flerbrukshall

16:00-22:00
LEDIG fotballhall
3
08:00-15:30
Kommunal hallfordeling

09:00-10:00
LEDIG fotballhall

09:00-15:00
Minihåndball

10:00-12:00
Kamil R (halv hall)

10:00-12:00
LEDIG (halv hall)

12:00-13:00
LEDIG fotballhall

13:00-14:00
Sjetne J04

15:00-20:00
Bare oppatt

15:30-17:00
LEDIG flerbrukshall

17:00-22:00
Nixies

18:00-19:00
FF G2004

19:00-20:00
Freidig G2005

20:00-21:00
FF Trenere

21:00-22:00
Kattem G16
4
08:00-15:30
Skolen

16:00-23:00
Kommunal hallfordeling

19:30-20:30
damer senior
5
08:00-15:30
Skolen

16:00-17:00
Kommunal hallfordeling

17:00-22:00
Nixies

20:00-22:00
Sonja

21:30-23:00
Valgkomite Flatås Fotball

22:00-23:00
Vegakammeratene
6
08:00-15:30
Skolen

16:00-17:00
Kommunal hallfordeling

17:00-19:00
Flatås Håndball

19:00-21:30
Kommunal hallfordeling

21:30-22:00
Flatås Håndball

22:00-23:00
LEDIG flerbrukshall
7
08:00-15:30
Skolen

16:00-17:00
Kommunal hallfordeling

17:00-18:00
Flatås Allidrett

17:00-19:00
Håndbagg G2010

18:00-20:00
Flatås Håndball

18:00-22:00
Fotballstyret

20:00-22:00
Kommunal hallfordeling

20:30-21:30
Møte

20:45-22:30
G03/04 - Felles mat etter trening

22:00-23:00
Vegakammeratene
8
08:00-15:30
Skolen

16:00-18:00
Kommunal hallfordeling

18:00-19:00
FF G19

19:00-22:00
Flatåsen Ungdomsklubb

19:00-22:00
Flatåsen Ungdomsklubb

19:00-22:00
Ungdomsklubb
9
09:00-10:00
LEDIG flerbrukshall

09:00-10:00
LEDIG fotballhall

10:00-14:00
Kommunal hallfordeling

10:00-11:00
LEDIG (halv hall)

10:00-11:00
Tiller G05 (halv hall)

11:00-12:30
Sjetne G05/06

12:30-13:30
LEDIG (halv hall)

12:30-13:30
Nasjonal G05 (halv bane)

13:00-14:30
Mohamed Amin (halv hall)

13:00-18:00
Nixies

14:00-22:00
LEDIG flerbrukshall
10
08:00-15:30
Kommunal hallfordeling

09:00-10:00
LEDIG fotballhall

10:00-12:00
Kamil R (halv hall)

10:00-11:00
LEDIG (halv hall)

10:00-16:00
Nixies

11:00-12:00
Kolstad Fotball (halv hall)

11:30-12:45
Flatås Extra

12:00-13:00
LEDIG fotballhall

12:30-14:00
Byåsen G19 (halv bane)

13:00-14:00
Sjetne J04

13:30-14:00
Flatås Extra

14:00-15:00
Mohamed Amin

15:30-17:00
LEDIG flerbrukshall

17:00-22:00
Nixies

18:00-19:00
FF G2004

19:00-20:00
Freidig G2005

20:00-21:00
FF Trenere

21:00-22:00
Kattem G16
11
08:00-15:30
Skolen

16:00-23:00
Kommunal hallfordeling

18:00-21:00
HLR kurs

18:30-20:30
Møte i Fotball SU

19:00-20:00
Spiller møte Flatås Lions
12
08:00-15:30
Skolen

16:00-17:00
Kommunal hallfordeling

17:00-22:00
Nixies

21:00-22:30
Valgkomite Flatås Fotball

22:00-23:00
Vegakammeratene
13
08:00-15:30
Skolen

16:00-17:00
Kommunal hallfordeling

17:00-19:00
Flatås Håndball

17:00-18:30
Nixies, trenermøte

18:00-21:00
HLR kurs

19:00-21:30
Kommunal hallfordeling

21:30-22:00
Flatås Håndball

22:00-23:00
LEDIG flerbrukshall
14
08:00-15:30
Skolen

16:00-17:00
Kommunal hallfordeling

17:00-18:00
Flatås Allidrett

18:00-20:00
Flatås Håndball

19:30-21:00
Møte HS

20:00-22:00
Kommunal hallfordeling

22:00-23:00
Vegakammeratene
15
08:00-15:30
Skolen

16:00-18:00
Kommunal hallfordeling

18:00-19:00
FF G19

19:00-22:00
Flatåsen Ungdomsklubb

19:00-22:00
Flatåsen Ungdomsklubb

19:00-22:00
Ungdomsklubb
16
09:00-10:00
LEDIG flerbrukshall

09:00-10:00
LEDIG fotballhall

10:00-14:00
Kommunal hallfordeling

10:00-11:00
LEDIG (halv hall)

10:00-11:00
Tiller G05 (halv hall)

11:00-12:30
Sjetne G05/06

12:00-15:00
Nixies

12:00-15:00
Nixies

12:30-13:30
LEDIG (halv hall)

12:30-13:30
Nasjonal G05 (halv bane)

14:00-22:00
LEDIG flerbrukshall

14:30-16:00
Mohamed Amin (halv hall)

15:00-16:00
LEDIG fotballhall
17
08:00-15:30
Kommunal hallfordeling

09:00-10:00
LEDIG fotballhall

10:00-12:00
Kamil R (halv hall)

10:00-11:00
LEDIG (halv hall)

11:00-12:00
Kolstad Fotball (halv hall)

12:00-13:00
Kattem G12

12:00-15:00
Nixies

13:00-14:00
Sjetne J04

15:30-17:00
LEDIG flerbrukshall

18:00-19:00
FF G2004

19:00-20:00
Freidig G2005

20:00-21:00
FF Trenere

21:00-22:00
Kattem G16
18
08:00-15:30
Skolen

16:00-23:00
Kommunal hallfordeling
19
08:00-15:30
Skolen

16:00-17:00
Kommunal hallfordeling

18:45-20:45
Foreldremøte fotball G2007
20
08:00-15:30
Skolen

16:00-17:00
Kommunal hallfordeling

17:00-19:00
Flatås Håndball

19:00-21:00
Budsjett fotballavd

19:00-21:30
Kommunal hallfordeling

21:30-22:00
Flatås Håndball

22:00-23:00
LEDIG flerbrukshall
21
08:00-15:30
Skolen

16:00-17:00
Kommunal hallfordeling

17:00-18:00
Flatås Allidrett

18:00-20:00
Flatås Håndball

20:00-22:00
Kommunal hallfordeling
22
08:00-15:30
Skolen

16:00-18:00
Kommunal hallfordeling

18:00-19:00
FF G19

19:00-22:00
Flatåsen Ungdomsklubb

19:00-22:00
Flatåsen Ungdomsklubb
23
09:00-10:00
LEDIG flerbrukshall

09:00-10:00
LEDIG fotballhall

10:00-14:00
Kommunal hallfordeling

10:00-11:00
LEDIG (halv hall)

10:00-11:00
Tiller G05 (halv hall)

11:00-12:30
Sjetne G05/06

12:30-13:30
LEDIG (halv hall)

12:30-13:30
Nasjonal G05 (halv bane)

14:00-22:00
LEDIG flerbrukshall

14:30-16:00
Mohamed Amin (halv hall)

15:00-16:00
LEDIG fotballhall

16:00-22:00
LEDIG fotballhall
24
08:00-15:30
Kommunal hallfordeling

09:00-10:00
LEDIG fotballhall

10:00-12:00
Kamil R (halv hall)

10:00-11:00
LEDIG (halv hall)

11:00-12:00
Kolstad Fotball (halv hall)

12:00-13:00
LEDIG fotballhall

13:00-14:00
Sjetne J04

15:30-17:00
LEDIG flerbrukshall

17:00-22:00
Nixies

18:00-19:00
FF G2004

19:00-20:00
Freidig G2005

20:00-21:00
FF Trenere

21:00-22:00
Kattem G16
25
08:00-15:30
Skolen

16:00-23:00
Kommunal hallfordeling
26
08:00-15:30
Skolen

16:00-17:00
Kommunal hallfordeling

17:00-22:00
Nixies

20:00-21:30
Valgkomite Flatås Fotball
27
08:00-15:30
Skolen

16:00-17:00
Kommunal hallfordeling

17:00-19:00
Flatås Håndball

18:00-20:00
Nixies, AntiDoping

19:00-21:30
Kommunal hallfordeling

21:30-22:00
Flatås Håndball

22:00-23:00
LEDIG flerbrukshall
28
08:00-15:30
Skolen

16:00-17:00
Kommunal hallfordeling

17:00-18:00
Flatås Allidrett

18:00-20:00
Flatås Håndball

20:00-22:00
Kommunal hallfordeling
1
08:00-15:30
Skolen

16:00-18:00
Kommunal hallfordeling

18:00-19:00
FF G19

19:00-22:00
Flatåsen Ungdomsklubb

19:00-22:00
Flatåsen Ungdomsklubb
2
09:00-10:00
LEDIG flerbrukshall

09:00-10:00
LEDIG fotballhall

10:00-14:00
Kommunal hallfordeling

10:00-11:00
LEDIG (halv hall)

10:00-11:00
Tiller G05 (halv hall)

11:00-12:30
Sjetne G05/06

12:30-13:30
LEDIG (halv hall)

12:30-13:30
Nasjonal G05 (halv bane)

13:30-15:00
Mohamed Amin (halv hall)

14:00-22:00
LEDIG flerbrukshall

15:00-16:30
Kolstad Fotball
3
08:00-15:30
Kommunal hallfordeling

09:00-10:00
LEDIG fotballhall

10:00-12:00
Kamil R (halv hall)

10:00-12:00
LEDIG (halv hall)

11:00-12:00
Kolstad Fotball (halv hall)

12:00-13:00
LEDIG fotballhall

13:00-14:00
Sjetne J04

15:30-17:00
LEDIG flerbrukshall

17:00-22:00
Nixies

18:00-19:00
FF G2004

19:00-20:00
Freidig G2005

20:00-21:00
FF Trenere

21:00-22:00
Kattem G16

Foreldremøte J2009 – 28. januar 2019

Tid: 18:00 – 20:00
Sted: Flatåshallen
Beskrivelse: I denne kalenderen kan det bookes tid på Store møterom.<br><br>Husk å slette/oppdatere reservasjonen dersom det blir endring i planene.&nbsp;

Trenermøte Fotball G2007 – 28. januar 2019

Tid: 17:15 – 19:30
Sted: Flatåshallen
Beskrivelse: I denne kalenderen kan det bookes tid på Lille møterom.<br><br>Husk å slette/oppdatere reservasjonen dersom det blir endring i planene. <br>

Kommunal hallfordeling – 28. januar 2019

Tid: 15:00 – 22:00

Skolen – 28. januar 2019

Tid: 07:00 – 14:30

Vegakammeratene – 29. januar 2019

Tid: 21:00 – 22:00

Nixies møte – 29. januar 2019

Tid: 19:00 – 20:00
Sted: Flatåshallen
Beskrivelse: I denne kalenderen kan det bookes tid på Store møterom.<br><br>Husk å slette/oppdatere reservasjonen dersom det blir endring i planene.&nbsp;

Møte – 29. januar 2019

Tid: 18:30 – 20:00
Sted: Flatåshallen
Beskrivelse: I denne kalenderen kan det bookes tid på Lille møterom.<br><br>Husk å slette/oppdatere reservasjonen dersom det blir endring i planene. <br>

Håndballmøte J2008 – 29. januar 2019

Tid: 16:30 – 17:30
Sted: Flatåshallen
Beskrivelse: I denne kalenderen kan det bookes tid på Lille møterom.<br><br>Husk å slette/oppdatere reservasjonen dersom det blir endring i planene. <br>

Nixies – 29. januar 2019

Tid: 16:00 – 21:00

Kommunal hallfordeling – 29. januar 2019

Tid: 15:00 – 16:00

Skolen – 29. januar 2019

Tid: 07:00 – 14:30

LEDIG flerbrukshall – 30. januar 2019

Tid: 21:00 – 22:00

Flatås Håndball – 30. januar 2019

Tid: 20:30 – 21:00

Nixies, styremøte – 30. januar 2019

Tid: 18:00 – 21:00
Sted: Flatåshallen
Beskrivelse: I denne kalenderen kan det bookes tid på Lille møterom.<br><br>Husk å slette/oppdatere reservasjonen dersom det blir endring i planene. <br>

Kommunal hallfordeling – 30. januar 2019

Tid: 18:00 – 20:30

Valgkomite fotballstyret – 30. januar 2019

Tid: 16:30 – 17:30
Sted: Flatåshallen
Beskrivelse: I denne kalenderen kan det bookes tid på Lille møterom.<br><br>Husk å slette/oppdatere reservasjonen dersom det blir endring i planene. <br>

Nixies, kurs – 30. januar 2019

Tid: 16:00 – 20:00
Sted: Flatåshallen
Beskrivelse: I denne kalenderen kan det bookes tid på Store møterom.<br><br>Husk å slette/oppdatere reservasjonen dersom det blir endring i planene.&nbsp;

Flatås Håndball – 30. januar 2019

Tid: 16:00 – 18:00

Kommunal hallfordeling – 30. januar 2019

Tid: 15:00 – 16:00

Skolen – 30. januar 2019

Tid: 07:00 – 14:30

Vegakammeratene – 31. januar 2019

Tid: 21:00 – 22:00

Kommunal hallfordeling – 31. januar 2019

Tid: 19:00 – 21:00

Trenermøte G2011 – 31. januar 2019

Tid: 18:30 – 21:00
Sted: Flatåshallen
Beskrivelse: I denne kalenderen kan det bookes tid på Store møterom.<br><br>Husk å slette/oppdatere reservasjonen dersom det blir endring i planene.&nbsp;

Fotballstyret – 31. januar 2019

Tid: 17:00 – 19:00
Sted: Flatåshallen
Beskrivelse: I denne kalenderen kan det bookes tid på Lille møterom.<br><br>Husk å slette/oppdatere reservasjonen dersom det blir endring i planene. <br>

Flatås Håndball – 31. januar 2019

Tid: 17:00 – 19:00

Flatås Allidrett – 31. januar 2019

Tid: 16:00 – 17:00

Kommunal hallfordeling – 31. januar 2019

Tid: 15:00 – 16:00

Skolen – 31. januar 2019

Tid: 07:00 – 14:30

Ungdomsklubb – 01. februar 2019

Tid: 18:00 – 21:00
Sted: Flatåshallen
Beskrivelse: <p>I denne kalenderen skal det etableres tilgangskontroll.&nbsp;</p><p>Skal være mulig å bestille, men administrator må godkjenne før booking er fullført.&nbsp;</p>

Introkurs voksne – 01. februar 2019

Tid: 18:00 – 20:00

Flatåsen Ungdomsklubb – 01. februar 2019

Tid: 18:00 – 21:00

Flatåsen Ungdomsklubb – 01. februar 2019

Tid: 18:00 – 21:00

FF G19 – 01. februar 2019

Tid: 17:00 – 18:00

Innebandy - Introkurs voksne – 01. februar 2019

Tid: 16:00 – 18:00
Sted: Flatåshallen
Beskrivelse: <p>I denne kalenderen skal det etableres tilgangskontroll.&nbsp;</p><p>Skal være mulig å bestille, men administrator må godkjenne før booking er fullført.&nbsp;</p>

Kommunal hallfordeling – 01. februar 2019

Tid: 15:00 – 17:00

Skolen – 01. februar 2019

Tid: 07:00 – 14:30

LEDIG fotballhall – 02. februar 2019

Tid: 15:00 – 21:00

LEDIG flerbrukshall – 02. februar 2019

Tid: 13:00 – 21:00

Bare oppatt – 02. februar 2019

Tid: 13:00 – 21:00
Sted: Flatåshallen
Beskrivelse: <p>I denne kalenderen skal det etableres tilgangskontroll.&nbsp;</p><p>Skal være mulig å bestille, men administrator må godkjenne før booking er fullført.&nbsp;</p>

LEDIG fotballhall – 02. februar 2019

Tid: 12:30 – 15:00

Nasjonal G05 (halv bane) – 02. februar 2019

Tid: 11:30 – 12:30
Beskrivelse: <div dir="auto" style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;"><span style="color: rgb(85, 85, 85); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small; letter-spacing: 0.2px; white-space: nowrap;">95905640</span></div><div dir="auto" style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;">Knut Brustad&nbsp;</div>

LEDIG (halv hall) – 02. februar 2019

Tid: 11:30 – 12:30

Sjetne G05/06 – 02. februar 2019

Tid: 10:00 – 11:30
Beskrivelse: <div style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;"><div style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;"><span class="il">Sjetne</span>&nbsp;Fotball&nbsp;</div><div style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;">v/Inge Kappel</div><div style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;">Skjetnemarkvegen 9B</div><div styl

Tiller G05 (halv hall) – 02. februar 2019

Tid: 09:00 – 10:00
Beskrivelse: <p><span style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;">Trond Aalberg&nbsp;</span></p><p><span style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;">Gjerlovs Veg 6 7092.</span></p><p><span style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;"><span style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;">Mobnr 47269762,&nbsp;</span></span

Kommunal hallfordeling – 02. februar 2019

Tid: 09:00 – 13:00

Minihåndball – 02. februar 2019

Tid: 08:00 – 13:00
Sted: Flatåshallen
Beskrivelse: <p>I denne kalenderen skal det etableres tilgangskontroll.&nbsp;</p><p>Skal være mulig å bestille, men administrator må godkjenne før booking er fullført.&nbsp;</p>

LEDIG fotballhall – 02. februar 2019

Tid: 08:00 – 09:00

LEDIG flerbrukshall – 02. februar 2019

Tid: 08:00 – 09:00

Kattem G16 – 03. februar 2019

Tid: 20:00 – 21:00

FF Trenere – 03. februar 2019

Tid: 19:00 – 20:00

Freidig G2005 – 03. februar 2019

Tid: 18:00 – 19:00

FF G2004 – 03. februar 2019

Tid: 17:00 – 18:00

Nixies – 03. februar 2019

Tid: 16:00 – 21:00

LEDIG flerbrukshall – 03. februar 2019

Tid: 14:30 – 16:00

Bare oppatt – 03. februar 2019

Tid: 14:00 – 19:00
Sted: Flatåshallen
Beskrivelse: <p>I denne kalenderen skal det etableres tilgangskontroll.&nbsp;</p><p>Skal være mulig å bestille, men administrator må godkjenne før booking er fullført.&nbsp;</p>

Sjetne J04 – 03. februar 2019

Tid: 12:00 – 13:00

LEDIG fotballhall – 03. februar 2019

Tid: 11:00 – 12:00

LEDIG (halv hall) – 03. februar 2019

Tid: 09:00 – 11:00

Kamil R (halv hall) – 03. februar 2019

Tid: 09:00 – 11:00

Minihåndball – 03. februar 2019

Tid: 08:00 – 14:00
Sted: Flatåshallen
Beskrivelse: <p>I denne kalenderen skal det etableres tilgangskontroll.&nbsp;</p><p>Skal være mulig å bestille, men administrator må godkjenne før booking er fullført.&nbsp;</p>

LEDIG fotballhall – 03. februar 2019

Tid: 08:00 – 09:00

Kommunal hallfordeling – 03. februar 2019

Tid: 07:00 – 14:30

damer senior – 04. februar 2019

Tid: 18:30 – 19:30
Sted: Flatåshallen
Beskrivelse: I denne kalenderen kan det bookes tid på Lille møterom.<br><br>Husk å slette/oppdatere reservasjonen dersom det blir endring i planene. <br>

Kommunal hallfordeling – 04. februar 2019

Tid: 15:00 – 22:00

Skolen – 04. februar 2019

Tid: 07:00 – 14:30

Vegakammeratene – 05. februar 2019

Tid: 21:00 – 22:00

Valgkomite Flatås Fotball – 05. februar 2019

Tid: 20:30 – 22:00
Sted: Flatåshallen
Beskrivelse: I denne kalenderen kan det bookes tid på Lille møterom.<br><br>Husk å slette/oppdatere reservasjonen dersom det blir endring i planene. <br>

Sonja – 05. februar 2019

Tid: 19:00 – 21:00
Sted: Flatåshallen
Beskrivelse: <p>I denne kalenderen skal det etableres tilgangskontroll.&nbsp;</p><p>Skal være mulig å bestille, men administrator må godkjenne før booking er fullført.&nbsp;</p>

Nixies – 05. februar 2019

Tid: 16:00 – 21:00

Kommunal hallfordeling – 05. februar 2019

Tid: 15:00 – 16:00

Skolen – 05. februar 2019

Tid: 07:00 – 14:30

LEDIG flerbrukshall – 06. februar 2019

Tid: 21:00 – 22:00

Flatås Håndball – 06. februar 2019

Tid: 20:30 – 21:00

Kommunal hallfordeling – 06. februar 2019

Tid: 18:00 – 20:30

Flatås Håndball – 06. februar 2019

Tid: 16:00 – 18:00

Kommunal hallfordeling – 06. februar 2019

Tid: 15:00 – 16:00

Skolen – 06. februar 2019

Tid: 07:00 – 14:30

Vegakammeratene – 07. februar 2019

Tid: 21:00 – 22:00

G03/04 - Felles mat etter trening – 07. februar 2019

Tid: 19:45 – 21:30
Sted: Flatåshallen
Beskrivelse: <p>I denne kalenderen skal det etableres tilgangskontroll.&nbsp;</p><p>Skal være mulig å bestille, men administrator må godkjenne før booking er fullført.&nbsp;</p>

Møte – 07. februar 2019

Tid: 19:30 – 20:30
Sted: Flatåshallen
Beskrivelse: I denne kalenderen kan det bookes tid på Store møterom.<br><br>Husk å slette/oppdatere reservasjonen dersom det blir endring i planene.&nbsp;

Kommunal hallfordeling – 07. februar 2019

Tid: 19:00 – 21:00

Fotballstyret – 07. februar 2019

Tid: 17:00 – 21:00
Sted: Flatåshallen
Beskrivelse: I denne kalenderen kan det bookes tid på Lille møterom.<br><br>Husk å slette/oppdatere reservasjonen dersom det blir endring i planene. <br>

Flatås Håndball – 07. februar 2019

Tid: 17:00 – 19:00

Håndbagg G2010 – 07. februar 2019

Tid: 16:00 – 18:00
Sted: Flatåshallen
Beskrivelse: <p>I denne kalenderen skal det etableres tilgangskontroll.&nbsp;</p><p>Skal være mulig å bestille, men administrator må godkjenne før booking er fullført.&nbsp;</p>

Flatås Allidrett – 07. februar 2019

Tid: 16:00 – 17:00

Kommunal hallfordeling – 07. februar 2019

Tid: 15:00 – 16:00

Skolen – 07. februar 2019

Tid: 07:00 – 14:30

Ungdomsklubb – 08. februar 2019

Tid: 18:00 – 21:00
Sted: Flatåshallen
Beskrivelse: <p>I denne kalenderen skal det etableres tilgangskontroll.&nbsp;</p><p>Skal være mulig å bestille, men administrator må godkjenne før booking er fullført.&nbsp;</p>

Flatåsen Ungdomsklubb – 08. februar 2019

Tid: 18:00 – 21:00

Flatåsen Ungdomsklubb – 08. februar 2019

Tid: 18:00 – 21:00

FF G19 – 08. februar 2019

Tid: 17:00 – 18:00

Kommunal hallfordeling – 08. februar 2019

Tid: 15:00 – 17:00

Skolen – 08. februar 2019

Tid: 07:00 – 14:30

LEDIG flerbrukshall – 09. februar 2019

Tid: 13:00 – 21:00

Nixies – 09. februar 2019

Tid: 12:00 – 17:00

Mohamed Amin (halv hall) – 09. februar 2019

Tid: 12:00 – 13:30

Nasjonal G05 (halv bane) – 09. februar 2019

Tid: 11:30 – 12:30
Beskrivelse: <div dir="auto" style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;"><span style="color: rgb(85, 85, 85); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small; letter-spacing: 0.2px; white-space: nowrap;">95905640</span></div><div dir="auto" style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;">Knut Brustad&nbsp;</div>

LEDIG (halv hall) – 09. februar 2019

Tid: 11:30 – 12:30

Sjetne G05/06 – 09. februar 2019

Tid: 10:00 – 11:30
Beskrivelse: <div style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;"><div style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;"><span class="il">Sjetne</span>&nbsp;Fotball&nbsp;</div><div style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;">v/Inge Kappel</div><div style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;">Skjetnemarkvegen 9B</div><div styl

Tiller G05 (halv hall) – 09. februar 2019

Tid: 09:00 – 10:00
Beskrivelse: <p><span style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;">Trond Aalberg&nbsp;</span></p><p><span style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;">Gjerlovs Veg 6 7092.</span></p><p><span style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;"><span style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;">Mobnr 47269762,&nbsp;</span></span

LEDIG (halv hall) – 09. februar 2019

Tid: 09:00 – 10:00

Kommunal hallfordeling – 09. februar 2019

Tid: 09:00 – 13:00

LEDIG fotballhall – 09. februar 2019

Tid: 08:00 – 09:00

LEDIG flerbrukshall – 09. februar 2019

Tid: 08:00 – 09:00

Kattem G16 – 10. februar 2019

Tid: 20:00 – 21:00

FF Trenere – 10. februar 2019

Tid: 19:00 – 20:00

Freidig G2005 – 10. februar 2019

Tid: 18:00 – 19:00

FF G2004 – 10. februar 2019

Tid: 17:00 – 18:00

Nixies – 10. februar 2019

Tid: 16:00 – 21:00

LEDIG flerbrukshall – 10. februar 2019

Tid: 14:30 – 16:00

Mohamed Amin – 10. februar 2019

Tid: 13:00 – 14:00
Sted: Flatåshallen
Beskrivelse: <p>I denne kalenderen skal det etableres tilgangskontroll.&nbsp;</p><p>Skal være mulig å bestille, men administrator må godkjenne før booking er fullført.&nbsp;</p>

Flatås Extra – 10. februar 2019

Tid: 12:30 – 13:00
Sted: Flatåshallen
Beskrivelse: <p>I denne kalenderen skal det etableres tilgangskontroll.&nbsp;</p><p>Skal være mulig å bestille, men administrator må godkjenne før booking er fullført.&nbsp;</p>

Sjetne J04 – 10. februar 2019

Tid: 12:00 – 13:00

Byåsen G19 (halv bane) – 10. februar 2019

Tid: 11:30 – 13:00

LEDIG fotballhall – 10. februar 2019

Tid: 11:00 – 12:00

Flatås Extra – 10. februar 2019

Tid: 10:30 – 11:45
Sted: Flatåshallen
Beskrivelse: <p>I denne kalenderen skal det etableres tilgangskontroll.&nbsp;</p><p>Skal være mulig å bestille, men administrator må godkjenne før booking er fullført.&nbsp;</p>

Kolstad Fotball (halv hall) – 10. februar 2019

Tid: 10:00 – 11:00
Beskrivelse: <p style="color: rgb(34, 34, 34); font-size: small; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;">Kolstad Fotball</p><p style="color: rgb(34, 34, 34); font-size: small; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;">Pb. 9702</p><p style="color: rgb(34, 34, 34); font-size: small; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;">7478 Trondheim</p><p style="color: rgb(34, 34, 34); font-size: small; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;"><a href="mailto:post@kolstad-fotball.no" target="_blank" style="col

Nixies – 10. februar 2019

Tid: 09:00 – 15:00

LEDIG (halv hall) – 10. februar 2019

Tid: 09:00 – 10:00

Kamil R (halv hall) – 10. februar 2019

Tid: 09:00 – 11:00

LEDIG fotballhall – 10. februar 2019

Tid: 08:00 – 09:00

Kommunal hallfordeling – 10. februar 2019

Tid: 07:00 – 14:30

Spiller møte Flatås Lions – 11. februar 2019

Tid: 18:00 – 19:00
Sted: Flatåshallen
Beskrivelse: I denne kalenderen kan det bookes tid på Store møterom.<br><br>Husk å slette/oppdatere reservasjonen dersom det blir endring i planene.&nbsp;

Møte i Fotball SU – 11. februar 2019

Tid: 17:30 – 19:30
Sted: Flatåshallen
Beskrivelse: I denne kalenderen kan det bookes tid på Lille møterom.<br><br>Husk å slette/oppdatere reservasjonen dersom det blir endring i planene. <br>

HLR kurs – 11. februar 2019

Tid: 17:00 – 20:00
Sted: Flatåshallen
Beskrivelse: <p>I denne kalenderen skal det etableres tilgangskontroll.&nbsp;</p><p>Skal være mulig å bestille, men administrator må godkjenne før booking er fullført.&nbsp;</p>

Kommunal hallfordeling – 11. februar 2019

Tid: 15:00 – 22:00

Skolen – 11. februar 2019

Tid: 07:00 – 14:30

Vegakammeratene – 12. februar 2019

Tid: 21:00 – 22:00

Valgkomite Flatås Fotball – 12. februar 2019

Tid: 20:00 – 21:30
Sted: Flatåshallen
Beskrivelse: I denne kalenderen kan det bookes tid på Lille møterom.<br><br>Husk å slette/oppdatere reservasjonen dersom det blir endring i planene. <br>

Nixies – 12. februar 2019

Tid: 16:00 – 21:00

Kommunal hallfordeling – 12. februar 2019

Tid: 15:00 – 16:00

Skolen – 12. februar 2019

Tid: 07:00 – 14:30

LEDIG flerbrukshall – 13. februar 2019

Tid: 21:00 – 22:00

Flatås Håndball – 13. februar 2019

Tid: 20:30 – 21:00

Kommunal hallfordeling – 13. februar 2019

Tid: 18:00 – 20:30

HLR kurs – 13. februar 2019

Tid: 17:00 – 20:00
Sted: Flatåshallen
Beskrivelse: <p>I denne kalenderen skal det etableres tilgangskontroll.&nbsp;</p><p>Skal være mulig å bestille, men administrator må godkjenne før booking er fullført.&nbsp;</p>

Nixies, trenermøte – 13. februar 2019

Tid: 16:00 – 17:30
Sted: Flatåshallen
Beskrivelse: I denne kalenderen kan det bookes tid på Lille møterom.<br><br>Husk å slette/oppdatere reservasjonen dersom det blir endring i planene. <br>

Flatås Håndball – 13. februar 2019

Tid: 16:00 – 18:00

Kommunal hallfordeling – 13. februar 2019

Tid: 15:00 – 16:00

Skolen – 13. februar 2019

Tid: 07:00 – 14:30

Vegakammeratene – 14. februar 2019

Tid: 21:00 – 22:00

Kommunal hallfordeling – 14. februar 2019

Tid: 19:00 – 21:00

Møte HS – 14. februar 2019

Tid: 18:30 – 20:00
Sted: Flatåshallen
Beskrivelse: I denne kalenderen kan det bookes tid på Store møterom.<br><br>Husk å slette/oppdatere reservasjonen dersom det blir endring i planene.&nbsp;

Flatås Håndball – 14. februar 2019

Tid: 17:00 – 19:00

Flatås Allidrett – 14. februar 2019

Tid: 16:00 – 17:00

Kommunal hallfordeling – 14. februar 2019

Tid: 15:00 – 16:00

Skolen – 14. februar 2019

Tid: 07:00 – 14:30

Ungdomsklubb – 15. februar 2019

Tid: 18:00 – 21:00
Sted: Flatåshallen
Beskrivelse: <p>I denne kalenderen skal det etableres tilgangskontroll.&nbsp;</p><p>Skal være mulig å bestille, men administrator må godkjenne før booking er fullført.&nbsp;</p>

Flatåsen Ungdomsklubb – 15. februar 2019

Tid: 18:00 – 21:00

Flatåsen Ungdomsklubb – 15. februar 2019

Tid: 18:00 – 21:00

FF G19 – 15. februar 2019

Tid: 17:00 – 18:00

Kommunal hallfordeling – 15. februar 2019

Tid: 15:00 – 17:00

Skolen – 15. februar 2019

Tid: 07:00 – 14:30

LEDIG fotballhall – 16. februar 2019

Tid: 14:00 – 15:00

Mohamed Amin (halv hall) – 16. februar 2019

Tid: 13:30 – 15:00

LEDIG flerbrukshall – 16. februar 2019

Tid: 13:00 – 21:00

Nasjonal G05 (halv bane) – 16. februar 2019

Tid: 11:30 – 12:30
Beskrivelse: <div dir="auto" style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;"><span style="color: rgb(85, 85, 85); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small; letter-spacing: 0.2px; white-space: nowrap;">95905640</span></div><div dir="auto" style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;">Knut Brustad&nbsp;</div>

LEDIG (halv hall) – 16. februar 2019

Tid: 11:30 – 12:30

Nixies – 16. februar 2019

Tid: 11:00 – 14:00

Nixies – 16. februar 2019

Tid: 11:00 – 14:00

Sjetne G05/06 – 16. februar 2019

Tid: 10:00 – 11:30
Beskrivelse: <div style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;"><div style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;"><span class="il">Sjetne</span>&nbsp;Fotball&nbsp;</div><div style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;">v/Inge Kappel</div><div style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;">Skjetnemarkvegen 9B</div><div styl

Tiller G05 (halv hall) – 16. februar 2019

Tid: 09:00 – 10:00
Beskrivelse: <p><span style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;">Trond Aalberg&nbsp;</span></p><p><span style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;">Gjerlovs Veg 6 7092.</span></p><p><span style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;"><span style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;">Mobnr 47269762,&nbsp;</span></span

LEDIG (halv hall) – 16. februar 2019

Tid: 09:00 – 10:00

Kommunal hallfordeling – 16. februar 2019

Tid: 09:00 – 13:00

LEDIG fotballhall – 16. februar 2019

Tid: 08:00 – 09:00

LEDIG flerbrukshall – 16. februar 2019

Tid: 08:00 – 09:00

Kattem G16 – 17. februar 2019

Tid: 20:00 – 21:00

FF Trenere – 17. februar 2019

Tid: 19:00 – 20:00

Freidig G2005 – 17. februar 2019

Tid: 18:00 – 19:00

FF G2004 – 17. februar 2019

Tid: 17:00 – 18:00

LEDIG flerbrukshall – 17. februar 2019

Tid: 14:30 – 16:00

Sjetne J04 – 17. februar 2019

Tid: 12:00 – 13:00

Nixies – 17. februar 2019

Tid: 11:00 – 14:00

Kattem G12 – 17. februar 2019

Tid: 11:00 – 12:00

Kolstad Fotball (halv hall) – 17. februar 2019

Tid: 10:00 – 11:00
Beskrivelse: <p style="color: rgb(34, 34, 34); font-size: small; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;">Kolstad Fotball</p><p style="color: rgb(34, 34, 34); font-size: small; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;">Pb. 9702</p><p style="color: rgb(34, 34, 34); font-size: small; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;">7478 Trondheim</p><p style="color: rgb(34, 34, 34); font-size: small; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;"><a href="mailto:post@kolstad-fotball.no" target="_blank" style="col

LEDIG (halv hall) – 17. februar 2019

Tid: 09:00 – 10:00

Kamil R (halv hall) – 17. februar 2019

Tid: 09:00 – 11:00

LEDIG fotballhall – 17. februar 2019

Tid: 08:00 – 09:00

Kommunal hallfordeling – 17. februar 2019

Tid: 07:00 – 14:30

Kommunal hallfordeling – 18. februar 2019

Tid: 15:00 – 22:00

Skolen – 18. februar 2019

Tid: 07:00 – 14:30

Foreldremøte fotball G2007 – 19. februar 2019

Tid: 17:45 – 19:45
Sted: Flatåshallen
Beskrivelse: <p>I denne kalenderen skal det etableres tilgangskontroll.&nbsp;</p><p>Skal være mulig å bestille, men administrator må godkjenne før booking er fullført.&nbsp;</p>

Kommunal hallfordeling – 19. februar 2019

Tid: 15:00 – 16:00

Skolen – 19. februar 2019

Tid: 07:00 – 14:30

LEDIG flerbrukshall – 20. februar 2019

Tid: 21:00 – 22:00

Flatås Håndball – 20. februar 2019

Tid: 20:30 – 21:00

Kommunal hallfordeling – 20. februar 2019

Tid: 18:00 – 20:30

Budsjett fotballavd – 20. februar 2019

Tid: 18:00 – 20:00
Sted: Flatåshallen
Beskrivelse: I denne kalenderen kan det bookes tid på Lille møterom.<br><br>Husk å slette/oppdatere reservasjonen dersom det blir endring i planene. <br>

Flatås Håndball – 20. februar 2019

Tid: 16:00 – 18:00

Kommunal hallfordeling – 20. februar 2019

Tid: 15:00 – 16:00

Skolen – 20. februar 2019

Tid: 07:00 – 14:30

Kommunal hallfordeling – 21. februar 2019

Tid: 19:00 – 21:00

Flatås Håndball – 21. februar 2019

Tid: 17:00 – 19:00

Flatås Allidrett – 21. februar 2019

Tid: 16:00 – 17:00

Kommunal hallfordeling – 21. februar 2019

Tid: 15:00 – 16:00

Skolen – 21. februar 2019

Tid: 07:00 – 14:30

Flatåsen Ungdomsklubb – 22. februar 2019

Tid: 18:00 – 21:00

Flatåsen Ungdomsklubb – 22. februar 2019

Tid: 18:00 – 21:00

FF G19 – 22. februar 2019

Tid: 17:00 – 18:00

Kommunal hallfordeling – 22. februar 2019

Tid: 15:00 – 17:00

Skolen – 22. februar 2019

Tid: 07:00 – 14:30

LEDIG fotballhall – 23. februar 2019

Tid: 15:00 – 21:00

LEDIG fotballhall – 23. februar 2019

Tid: 14:00 – 15:00

Mohamed Amin (halv hall) – 23. februar 2019

Tid: 13:30 – 15:00

LEDIG flerbrukshall – 23. februar 2019

Tid: 13:00 – 21:00

Nasjonal G05 (halv bane) – 23. februar 2019

Tid: 11:30 – 12:30
Beskrivelse: <div dir="auto" style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;"><span style="color: rgb(85, 85, 85); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small; letter-spacing: 0.2px; white-space: nowrap;">95905640</span></div><div dir="auto" style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;">Knut Brustad&nbsp;</div>

LEDIG (halv hall) – 23. februar 2019

Tid: 11:30 – 12:30

Sjetne G05/06 – 23. februar 2019

Tid: 10:00 – 11:30
Beskrivelse: <div style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;"><div style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;"><span class="il">Sjetne</span>&nbsp;Fotball&nbsp;</div><div style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;">v/Inge Kappel</div><div style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;">Skjetnemarkvegen 9B</div><div styl

Tiller G05 (halv hall) – 23. februar 2019

Tid: 09:00 – 10:00
Beskrivelse: <p><span style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;">Trond Aalberg&nbsp;</span></p><p><span style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;">Gjerlovs Veg 6 7092.</span></p><p><span style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;"><span style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;">Mobnr 47269762,&nbsp;</span></span

LEDIG (halv hall) – 23. februar 2019

Tid: 09:00 – 10:00

Kommunal hallfordeling – 23. februar 2019

Tid: 09:00 – 13:00

LEDIG fotballhall – 23. februar 2019

Tid: 08:00 – 09:00

LEDIG flerbrukshall – 23. februar 2019

Tid: 08:00 – 09:00

Kattem G16 – 24. februar 2019

Tid: 20:00 – 21:00

FF Trenere – 24. februar 2019

Tid: 19:00 – 20:00

Freidig G2005 – 24. februar 2019

Tid: 18:00 – 19:00

FF G2004 – 24. februar 2019

Tid: 17:00 – 18:00

Nixies – 24. februar 2019

Tid: 16:00 – 21:00

LEDIG flerbrukshall – 24. februar 2019

Tid: 14:30 – 16:00

Sjetne J04 – 24. februar 2019

Tid: 12:00 – 13:00

LEDIG fotballhall – 24. februar 2019

Tid: 11:00 – 12:00

Kolstad Fotball (halv hall) – 24. februar 2019

Tid: 10:00 – 11:00
Beskrivelse: <p style="color: rgb(34, 34, 34); font-size: small; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;">Kolstad Fotball</p><p style="color: rgb(34, 34, 34); font-size: small; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;">Pb. 9702</p><p style="color: rgb(34, 34, 34); font-size: small; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;">7478 Trondheim</p><p style="color: rgb(34, 34, 34); font-size: small; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;"><a href="mailto:post@kolstad-fotball.no" target="_blank" style="col

LEDIG (halv hall) – 24. februar 2019

Tid: 09:00 – 10:00

Kamil R (halv hall) – 24. februar 2019

Tid: 09:00 – 11:00

LEDIG fotballhall – 24. februar 2019

Tid: 08:00 – 09:00

Kommunal hallfordeling – 24. februar 2019

Tid: 07:00 – 14:30

Kommunal hallfordeling – 25. februar 2019

Tid: 15:00 – 22:00

Skolen – 25. februar 2019

Tid: 07:00 – 14:30

Valgkomite Flatås Fotball – 26. februar 2019

Tid: 19:00 – 20:30
Sted: Flatåshallen
Beskrivelse: I denne kalenderen kan det bookes tid på Lille møterom.<br><br>Husk å slette/oppdatere reservasjonen dersom det blir endring i planene. <br>

Nixies – 26. februar 2019

Tid: 16:00 – 21:00

Kommunal hallfordeling – 26. februar 2019

Tid: 15:00 – 16:00

Skolen – 26. februar 2019

Tid: 07:00 – 14:30

LEDIG flerbrukshall – 27. februar 2019

Tid: 21:00 – 22:00

Flatås Håndball – 27. februar 2019

Tid: 20:30 – 21:00

Kommunal hallfordeling – 27. februar 2019

Tid: 18:00 – 20:30

Nixies, AntiDoping – 27. februar 2019

Tid: 17:00 – 19:00
Sted: Flatåshallen
Beskrivelse: <p>I denne kalenderen skal det etableres tilgangskontroll.&nbsp;</p><p>Skal være mulig å bestille, men administrator må godkjenne før booking er fullført.&nbsp;</p>

Flatås Håndball – 27. februar 2019

Tid: 16:00 – 18:00

Kommunal hallfordeling – 27. februar 2019

Tid: 15:00 – 16:00

Skolen – 27. februar 2019

Tid: 07:00 – 14:30

Kommunal hallfordeling – 28. februar 2019

Tid: 19:00 – 21:00

Flatås Håndball – 28. februar 2019

Tid: 17:00 – 19:00

Flatås Allidrett – 28. februar 2019

Tid: 16:00 – 17:00

Kommunal hallfordeling – 28. februar 2019

Tid: 15:00 – 16:00

Skolen – 28. februar 2019

Tid: 07:00 – 14:30

Flatåsen Ungdomsklubb – 01. mars 2019

Tid: 18:00 – 21:00

Flatåsen Ungdomsklubb – 01. mars 2019

Tid: 18:00 – 21:00

FF G19 – 01. mars 2019

Tid: 17:00 – 18:00

Kommunal hallfordeling – 01. mars 2019

Tid: 15:00 – 17:00

Skolen – 01. mars 2019

Tid: 07:00 – 14:30

Kolstad Fotball – 02. mars 2019

Tid: 14:00 – 15:30

LEDIG flerbrukshall – 02. mars 2019

Tid: 13:00 – 21:00

Mohamed Amin (halv hall) – 02. mars 2019

Tid: 12:30 – 14:00

Nasjonal G05 (halv bane) – 02. mars 2019

Tid: 11:30 – 12:30
Beskrivelse: <div dir="auto" style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;"><span style="color: rgb(85, 85, 85); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small; letter-spacing: 0.2px; white-space: nowrap;">95905640</span></div><div dir="auto" style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;">Knut Brustad&nbsp;</div>

LEDIG (halv hall) – 02. mars 2019

Tid: 11:30 – 12:30

Sjetne G05/06 – 02. mars 2019

Tid: 10:00 – 11:30
Beskrivelse: <div style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;"><div style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;"><span class="il">Sjetne</span>&nbsp;Fotball&nbsp;</div><div style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;">v/Inge Kappel</div><div style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;">Skjetnemarkvegen 9B</div><div styl

Tiller G05 (halv hall) – 02. mars 2019

Tid: 09:00 – 10:00
Beskrivelse: <p><span style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;">Trond Aalberg&nbsp;</span></p><p><span style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;">Gjerlovs Veg 6 7092.</span></p><p><span style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;"><span style="color: rgb(34, 34, 34); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: small;">Mobnr 47269762,&nbsp;</span></span

LEDIG (halv hall) – 02. mars 2019

Tid: 09:00 – 10:00

Kommunal hallfordeling – 02. mars 2019

Tid: 09:00 – 13:00

LEDIG fotballhall – 02. mars 2019

Tid: 08:00 – 09:00

LEDIG flerbrukshall – 02. mars 2019

Tid: 08:00 – 09:00

Kattem G16 – 03. mars 2019

Tid: 20:00 – 21:00

FF Trenere – 03. mars 2019

Tid: 19:00 – 20:00

Freidig G2005 – 03. mars 2019

Tid: 18:00 – 19:00

FF G2004 – 03. mars 2019

Tid: 17:00 – 18:00

Nixies – 03. mars 2019

Tid: 16:00 – 21:00

LEDIG flerbrukshall – 03. mars 2019

Tid: 14:30 – 16:00

Sjetne J04 – 03. mars 2019

Tid: 12:00 – 13:00

LEDIG fotballhall – 03. mars 2019

Tid: 11:00 – 12:00

Kolstad Fotball (halv hall) – 03. mars 2019

Tid: 10:00 – 11:00
Beskrivelse: <p style="color: rgb(34, 34, 34); font-size: small; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;">Kolstad Fotball</p><p style="color: rgb(34, 34, 34); font-size: small; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;">Pb. 9702</p><p style="color: rgb(34, 34, 34); font-size: small; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;">7478 Trondheim</p><p style="color: rgb(34, 34, 34); font-size: small; font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;"><a href="mailto:post@kolstad-fotball.no" target="_blank" style="col

LEDIG (halv hall) – 03. mars 2019

Tid: 09:00 – 11:00

Kamil R (halv hall) – 03. mars 2019

Tid: 09:00 – 11:00

LEDIG fotballhall – 03. mars 2019

Tid: 08:00 – 09:00

Kommunal hallfordeling – 03. mars 2019

Tid: 07:00 – 14:30

Fotball møte organisering – 04. mars 2019

Tid: 18:00 – 20:30
Sted: Flatåshallen
Beskrivelse: <p>I denne kalenderen skal det etableres tilgangskontroll.&nbsp;</p><p>Skal være mulig å bestille, men administrator må godkjenne før booking er fullført.&nbsp;</p>

Kommunal hallfordeling – 04. mars 2019

Tid: 15:00 – 22:00

Skolen – 04. mars 2019

Tid: 07:00 – 14:30